IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Млад мъж е извършил позорен акт в базиликата „Свети Петър“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 0
Дано не е Джизъса,че резил голям...
отговор Сигнализирай
22
+++++++
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 0
21
Инспектор Дюдю
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 0
Няма данни какъв е цветът на пиккльото. Няма информация как се казва и от коя религия е .... значи е от "спецЯлните" гости на Европа. Току що дошъл с лодката от Алжир или Либия. Не се споменават подробности , щото не е етнически коректно. Ако беше бял не само името, ами и къде живее, на колко е години, къде е учил и дори сникма в цял ръст щеше да има. Скоро имаше и клип на някакъв точно в Италия, как се къпе в обществен фонтан. Че даже и се насапунисваше завалийката .
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 3
Някакъв хидро инженер ще да е бил, от на Меркел гостите. Тествал е хидроизолацията дали е на ниво
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 13 Не харесвам 4
Този е от ония дето миналия папа им миеше краката. Защо го криете ? Освен крака може и други части да им измие новия папа.
отговор Сигнализирай
18
Факт
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: Гошко --- Някакъв италиански журналист беше написал, че служителите на Ватикана по-често ходят до банката, нежели да се молят на Господя. Следователно, банката е Господ. Аз също поддържам тази теория, тъй като съм богомолец в HSBC.
отговор Сигнализирай
17
Пикаещ постоянно
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 7
В Брюксел има и статуя на "Пикаещо Момченце" с къса чурка, което е символ на белгийската столица. Така-щото пикаенето е нормален физиологически процес и не трябва да се отнасяме гневно към това явление. Освен това християнската религия е проповядвана от педофили и геронтофили, които са сатанисти по рождение.
отговор Сигнализирай
16
Гошко
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: анонименАми Мека за тях е свято място. На Ватикана какво му е святото? Дори има банка там.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: Безименен Много просто, ако казва на българия *** значи е укропитек.
отговор Сигнализирай
14
Безименен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 5
До: анонимен 8 -- А как са му усетили, че акцента е украински, а не руски, литовски, латвийски, естонски или полски, защото само Господ може да ги различи.
отговор Сигнализирай
Новини