BGONAIR Live

Това може да е най-скъпият телефонен разговор в историята и Путин плаща цената


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 12
Русия е бяла християнска държава, затова евросектантите я мразят
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 10
Лавров към Рубио: Какъв мир бълнуваш? Ще посрещнем Нова година в Киев! :))))))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 12
Евронеудачниците залъгват овцете с измислени и неработещи санкции, а през това време Русия печели срещу цялото Нато на бойното поле
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 13
Къде са лакеите на тавариша? Да обясняват как санкциите нямали никакъв ефект, как Русия щяла да победи без проблем и т.н!? Къде сте бре, друзя? Джуджи приключва и скоро ще прочетем как се е самообесил в някой бункер. Не може да се подиграваш на целия свят, да не зачиташ никакви световни разпоредби и да си мислиш, че всички ещ се съобразяват с теб? Сбогом Вова, не ни беше приятно! Слава Украина, малка, горда страна, с велик президент като Володимир Зеленски. Да видим сега Лавров и ко!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Те ще се оправят. Да му мислим ние . ТОплофикация е във фалит, нямат сили и за отстранявене на дребни повреди. Чудя се защо това ръководство не е вече при бай Ставри?
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 10
Герганче, стига ръси пропаганди. Путин никога и нищо няма да плати
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 8
Само 2 Сатанки и край на войната - като Хирошима и Нагъзаки :))))))
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Ей тука една утопия...цел свет само развива и расте,блокира изостаналата Рус ,доколко е възможно,ама след години свършва ресурсите,развъжда си нагли ,религиозни и не *** и го закине с двесте....А *** сега па блокират свето...и сега ако нема ток,нема интернет,ако нема рана ,ще си яде дедовио и убаво си мноооого напред с технологиите и демокрацията ,па ручай си ги сега на тъмно,ама внимавай да не мине некой пешавар ядосан ,да ти резне кратуната...ай приятен апетит и честито1
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 18
Русия да изнася кал. Там има много.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Писачите пишат - драскат там нещо си.Че ни сложиха такса водомер дето нищо не прави - мълчим си. Утре ще ни сложат такса кислород бе
отговор Сигнализирай
Новини