BGONAIR Live

Това може да е най-скъпият телефонен разговор в историята и Путин плаща цената


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
Iron Maiden
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
До Анонимен 63 Много ми хареса определението ти за Русия - държава-***!!! И не само това - отново цитирам на русофилите какво е дереджето в момента в тази фалирала държава ***!Обменен курс : 1 рубла = 0,02 стотинк, 0,01 евроцента, 0,011 щатски цента!!!
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Пак ли унищожавате Русия с писане ?
отговор Сигнализирай
59
Нане
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
кравите в обора,ще *** сол,оФците у нас също....===]]]
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Струва ми се, че наближава краят на комедията. Ръководителите на САЩ и ЕС явно нямат силата да победят Русия. Правят някакви отчаяни ходове, глупост след глупост. Пропагандата и платените възторжено врякат, но оскъдицата из целия Запад расте. Расте и броят на африканците и азиатците. Идват много интересни времена.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Всички автомобилни компании в германия са със спад до 30% на печалбите след като няма ефтина газ
отговор Сигнализирай
56
КОРДОН ОКОЛО ПУТИН
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
ДО НЕГО ОСТАНАХА ДА ДЖАВКАТ САМО ПУДЕЛИТЕ-РУСОФИЛИ..
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Коалицията на наркозaвисимите платиха по скъпо мерцедес прехвърля в унгария 15% от производството
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Истината, русофили, е че Газпром са на загуба. Можете да влезете и да прочетете официалните руски източници. Китай купува газ по тръбопровода Силата на сибир на цени по-ниски от цените заложени в проекта за строеж на газопровода.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 11
Инатът на Путин, да не обявява капитулация и да се изтегли от Украйна, ще доведе до пълна разруха и разпад на държавата- *** Русия !!!!! Надали има в света по слабоумен ,увреден и некадърен човек ,от Путин !!!
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
Не е за вярване, че Радев и Копейкин си стоят на топло и лаят ,за Кремъл ,от дивана ,вместо да организират извозване на бензин ,яйца и други храни ,за Русия .А иначе ,доскоро добре си живееха с милионите рубли ,от Москва !! Срамота ..
отговор Сигнализирай
Новини