IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин разреши коридор за журналисти на фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Плющящ от Куба
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 7
Немедлено да разреши достъпа до ациди-борици за Цомчо и Костатя!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 12
Специалната военна операция дотука върви като слон в стъкларски магазин, все едно бомба паднала. Където не мине номера с анонимни зелени человечки без опознавателни белези и референдум, идват танковете и това го наричат специално. Явно говорят на друг език. Кое му е специално, тактика на изгорената земя и фалшив флаг, до основи всичко наред, деца и животни.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 8
Няма никакви котли, става дума за много десетки километри където се просмукват всякакви групи. Първо изляха огън и жупел, като метеоритен дъжд. Но установките за изстрелване вече си заминаха заедно с екиажите. Сега се хвалят как изравняват градовете ли що ли гадовете.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 11
Истината е силно оръжие, Путин се опитва да го използва. Но няма смисъл - западните журналисти ще си позволят да отразят истината. От друга страна, хората на запад отзавна не вярват на "свободните медии", така че е все едно какво ще кажат.
отговор Сигнализирай
5
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 20
Обкръжение няма, ама в Блатната революция ще има. Психото ще го ликвидират.
отговор Сигнализирай
4
До пу си отива
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 10
Той нека да отвъди вашите , да разкаже играта на другите ваши , пък да си ходи.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Руското вожд, нареди! Opки!
отговор Сигнализирай
2
Покровск
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 13
"Капана штракна"
отговор Сигнализирай
1
Пу си отива
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 12
Пу си мисли, че сега побеже е напреднал с 5 м. и вече може да пусне да снимат колко са добре нещата на фронта за неговите главорези. Само дето вече се говори официално, че в скоро време Пу няма да го има. Готвят му изненада в Русия и той не знам как не го знае. И то се говори, че това ще се случи в близките месеци. Ще дойде от най-близките му хора, така да се каже най-хард средите в Кремъл.
отговор Сигнализирай
Новини