IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Украинските дронове – най-новият хит в технологичните инвестиции


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
Мишо
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 5
Украински? Вие сериозно ли? Китайски компоненти и американски софт. Стига моля, не и този цирк ако обичате!
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 5
Слава на "велик" полководец генералисимус Вова! От една кажи-речи никаква във военно отношение преди започната от него война Украйна, той я направи първенец в разработка и производство на дронове и с едни от най-подготвените в реални битки войници. Не искаше НАТО да се разшири с една Украйна в необозримо бъдеще, а получи Швеция и Финландия като членки тук и сега, последната с над хиляда км пряка граница. Гений на военното дело просто!
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 5
Украинците не могат да направят кчешка колибка,добре че е нато
отговор Сигнализирай
80
Таз
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 5
3 седмична военна операция направи украинската армия най-подготвената в Европа
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 6
Те масово дрончетата им са китайчета, ама аре да ги минем за украинчета!
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
И Ний требе да прайм таквиз фърчила, и да ги изпробваме у РСМ.
отговор Сигнализирай
77
Васил
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 8
Мисирката отново намери някаква помия, с която да ни залива !? Ние не сме индианци бе, продажна кукло ! Само такива като тебе укрофашистите могат да купят за сто гривни !!
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 6
Ми айде инвестирайте де, щом сте толкова сигурни че ше забогатеете ! Нас що ни занимавате с подобни фантасмогории ?
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
Чета коментарите и стигам до извод Явно на българите най-лесно им се промива мозъка кухи ***
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 6
Най-голямото престъпление на зеления наркоман и евро джендърите и е това че въпреки че знаят че ядрена държава и то най-силната не може да бъде победена заблуждават хората че щели да победят Русия мобилизират украинските младежи насила и ги изпращат на сигурно смърт за тези съд и доживотен затвор това са хора без капкасъвест морал и човещина нещо като Хитлер
отговор Сигнализирай
Новини