IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Християн Мицкоски: България пропусна шанса да бъде добър съсед


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

110
ИлКане
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Да така е. Пропуснахме шанса да бъдем добър съсед.Нищо че 30 години ги дондуркаме тия празноглавци от западните покрайнини на София.Нищо че наскоро им лекувахме безвъзмездно опърлените чаавета след купон в дискотека приличаща на селска плевня.И получихме ли едно благодаря?Пълен игнор за тая безродна ***, скоро всичкото маке ще станат албанци. Не им трябва да преговарят с ЕС, Албания ще ги присъедини там.
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Защо изобщо го показвате този ПРОСРЪБСКИ ШЕБЕК и ни занимавате с измислената Македония?! Като не искат в ЕС, да си стоят там, в средновековието и да се залъгват колко са "древни" и велики!
отговор Сигнализирай
108
Itso
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Повече от ясно е че не искат да влизат в Европа
отговор Сигнализирай
107
Всъщност...
преди 2 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 3
България СИ ЗАГУБИ ВРЕМЕТО да бъде добър съсед на албанизираща се РСМ все още под управлението на сръбски комунисти. Няма да липсвате на никого ако изобщо прекъснете всички политически и икономически връзки с България. И вие пропуснахте шанса си да покажете поне малка благодарност към страната която ПЪРВА ви призна за държава. Задължително да ни върнете и българските паспорти, с които са се обзавели 95% от политическия и бизнес "елит" на страната ви. Не ги заслужавате.
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: анонименВелик
отговор Сигнализирай
105
Джо
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Този спи ли? Само щуротии измисля
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
До: албанцитеСърбите ги контролират за сега
отговор Сигнализирай
103
Kolec
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 2
Не занимавате хората с идиотщините на някакъв сърбоман
отговор Сигнализирай
102
Щирлиц
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Повредените българи от поречието на Вардар продължават на 78 оборота.
отговор Сигнализирай
101
Вай
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 5
Прапрапра дедо му е бил българин!!!Къде македонец,кви пет евро!!!
отговор Сигнализирай
Новини