IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Протест в Дания „Make America Go Away“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всички защитават Гренландия вее. Голяма опасност е надвиснала там от руснаци и китайци, и всички се надпреварват да пазят острова. :-)
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: анонименЩатите при предишните американски президенти не са Щатите на побъркания Тръмп - марионетката на Путин! Това е цирк за пред света, който двамата сега разиграват.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Посланието е много готино, браво!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Датчаните са като социалистическите тарикати в нас. Правят Манифестации ,а в главите им е друго. Така , че ще видим за какви пари ще стане въпрос.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: Гошо - Дания даде самолетите, които излизяха от експлоатация. Т.е. вече им изтичаха договорите и Локхийт щеше да иска егати и сумите, за да ги ремонтира. Ако не беше войната, тези самоети, щяха да бъдат продадени на някоя страна от третия свят за по десетина милиона или да бъдат експонати из кралските дворци.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Имa нeщo rнuлo в Дaнuя...
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
САЩ дадоха свобода на много колонии в Тихия океан. Време е да освободят и Гренландия от датския геноцид и натрапените фалшиви "евроценности"!!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Българинъ - Ако ползват датски, никой няма ги разбере ...
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
40 години, Дания беше най-американизираната нация в Европа! Лятото, особенео преди време, все едно бях в Калифорния там. То татуси по вратовете, шапки на една страна, то хипстъри с мустаци. Всеки приказва най-добрият английски, извън англоезична страна. Всичките големи американски фирми там и голямата работа, да бачкаш при тях. Всеки ходеше на почивка в Ню Йорк или Маями, а се връщаше с една торба с Apple продутки, че по-евтино и после продаваше ... А сега?
отговор Сигнализирай
8
Днес.бг
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 4
Фри Гринланд! Вън датските колониалисти и окупатори!
отговор Сигнализирай
Новини