IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Румънският Генерален щаб: Населението трябва да е готово за война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ше подготвят 1000 човека , тази година ! Това са 10 минути работа на руската армия и 1000 подготвени войника са при Чеушеску на свиждане !
отговор Сигнализирай
34
минаващ
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
А вие не подценявайте румънците те вече се доказаха по време на Втората Световна Война . Тях просто куршум не ги лови поради простата причина че не може да ги достигне .Абсолютни са на бягане с препятствия даже и фашистите се изумили от техните способности.
отговор Сигнализирай
33
Маршал Антонеску
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
През 1942 г. пратих 90 000 румънци да замръзнат при Сталинград, през август 1944 г. крал Михай ме свали и през 1946 г. се люшнах на въжето заради военните ми престъпления! Искате пак ли?!
отговор Сигнализирай
32
Христо Христов
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Браво! Идва европейското бъдеще за което неграмотните ппо'с'таци гласувахте. Дано по- бързо влезете в гpo6oвете, заедно със семействата си.даслужавате го!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: анонимен 28. Чичко Вова не си е платил сметките за телефона май, че СВОто вече е по-дълго от колкото ВСВ.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен 30. Единствените които ги бутаха викаха 'Крьим наш' преди 12 години.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
Те румънейшън ще воюват с Русия колкото и ние.Само укропитеците излязоха прости да се бутат в касапницата за сините очи на урсула
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Е тоя на снимката -честни сини очи е перфектен за щурм на Бахмут. Тъкмо да заслужи медалите и ордените с които щедро се е закичил. Много са ми интересни военните отличия винаги се дават за някакви изключителни заслуги на бойното поле за действия игнориращи собствената безопасност и личен живот а за благото на военната част и мисията. Изобщо някакви нечувани геройства. И обикновено носителите на наградите са хора никога не стъпвали на бойно поле.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Както са замислили да се обединят с Молдова, а там е Приднестровието и ако започнат да се отнасят с рускоговорящите както Украйна в Донбас, чичко Вова може да се обади.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Тоя не е ли Мицкоцки
отговор Сигнализирай
Новини