IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Започнаха руско-украинските преговори под егидата на САЩ в Абу Даби


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: анонимен27 Говори се за територия ,а не население.Дори и без Крим и Донбас тя пак си е голяма
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
До 24Украйна е най - голямата държава в Европа , ако///Сериозно, 30млн. не са най - голямата, част. Освен това без Данбас и Крим които са окупирани територията й е по-малка от Франция, Великобритания и Турция.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 9
До 20 0Донбас вече е Руски.//! Кратко и ясно. Данбас не е част от РъФъ.Все още границата се охранява и няма свободно придвижване м/у Данбас и РъФъ.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Нали не очаквате русофобите да знаят, че Украйна нито е малка, нито е сама срещу РФ. Или поне не беше сама в началото на войната през 2014 г.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
До: анонимен Ха ха , Украйна била малка , Аве к'ви са тия незнаещи , Украйна е най - голямата държава в Европа , ако не броим европейската част на Русия
отговор Сигнализирай
23
До22
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Отговора е много ***.Около милион и триста са украинските войски а срещу тях са 800 хиляди руснаци.Така че за това е това бавно напредване на руснаците.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 11
А, защо Русия 4 години не може да победи малка Украйна?
отговор Сигнализирай
21
Нюрнмберг
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Както и да го съобщи, укрофашагите ще изглеждат като изпаднали германци след края на ВСВ.
отговор Сигнализирай
20
Кратко и ясно
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Донбас вече е Руски... Укро Пропагандата на Зеления Комедиант сега умува как по-безболезнено да го съобщи на русофобите- укропитеци. За да няма разплакани очички и тъжни погледи. Също така след вчерашната обвинителна реч на Зеле в Давос, как Европа била виновна за поражението на Украйна... Европа бавно и сигурно намалява подкрепата си и парите за украинските некадърници..... А Зеленски договаря със Стармър за политическо убежище . Украйна Омря.....
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Е защо да има мир при положение че нито Русия нито Украйна го иска?Иска го само Тръмп ама и той вече май не го иска и си мечтае за Гренландия и Канада а Украйна да се оправя както може.
отговор Сигнализирай
Новини