BGONAIR Live

Хит в социалките: Защо германци се преселват в Русия и масово ли е?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Доротея
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
И най-тежката форма на русофилия се лекува с живот в самата руска ***. След като Депардьо изтрезня и излага от матушката каза "Престоят ми в Русия ме убеди, че съм французин по душа." На българските в а т ен к и са достатъчни 6 месеца живот в Русия за да станат нормални българи.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: ДрънбъзовКой пита просещия урзя ли:):)
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
В Руските магазини се продава черен хайвер . Много бързо свършва защото има много богати руснаци в София.и го изкупуват. За нас българите не остава. Въпреки че сме първи по износ на черен хайвер..
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: ДоротеяИ нас какво ни инересува това просеща Дороурпея :):)
отговор Сигнализирай
26
ЕС е кочина
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
много скоро ще го почувствате
отговор Сигнализирай
25
украйнските тролове
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
налетяха .....
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Вкусно и точка!!!!!! Въх,уби ***.....
отговор Сигнализирай
23
Доротея
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
През 2013 година френският артист Жерар Депардьо получи руско гражданство лично от Путин и емигрира в Русия в опит да избегне данъчното облагане в родната си Франция. В свои интервюта той е сравняваше руския президент с папа Йоан Павел II и наричаше Русия "най-великата демокрация в света". Но след като изтрезня избяга чак в Белгия и предпочете от там да се обяснява в любов към Русия и Путин. А след руската агресия през 2022 година определи инвазията на Путин в Украйна като "неприемлива и безумна
отговор Сигнализирай
22
Дон
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Хайде, русолюбци, хващайте пътя, че германците пак ви изпреварват!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: АлексАми българите ще наритаме украинските троляци ,които не разбраха,че да не искаш да ги храниш не е русофилство,а и бежанците им.по морето.Както се казва,колкото си по-нагъл в чужда държва толкова по-голямо дърво ще ядеш :):)
отговор Сигнализирай
Новини