BGONAIR Live

Хит в социалките: Защо германци се преселват в Русия и масово ли е?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

170
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: Само питамАми щото никой не е виждал рубли ,бе просяче на борето джонсън те рублите са само в безродните републики от бившата СССР и те се разхождат като *** и очакват всички да са като тях
отговор Сигнализирай
169
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Май-май, колкото Украйна потъва, толкова повече родното евроантлантик ще се излага.
отговор Сигнализирай
168
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: анонимен179 Ама кой го итересува ,бе просяк ,какво харесваш,а само плосяците от укрозобия им се привиждат русофили.И българите си ги познаваме.Тоя просешки репертоар не е от България не ти ли е ясно това и тук лъсваш като свинче със звънче.
отговор Сигнализирай
167
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
ЕС е в тупик. Трябва да воюват с Русия а без САЩ не могат. Вече 4та година не могат да разгърнат военна промишленост, търсят пари, взимат заеми, а в Русия военната промишленост е разгърната и произвежда все повече и повече.
отговор Сигнализирай
166
Само питам
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 6
Как пък една българска ко пейка не отиде да живее в Русия?
отговор Сигнализирай
165
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
ето костя, Радев .. вижте колко е хубаво в русия .. стягайте куфарите .. само да не се окаже след 1 година че сте с повиквателна за фронта ..
отговор Сигнализирай
164
Нали...
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: анонимен Това наистина е български сайт а не УКРАИНСКИ .. ама ти редовно виеш разни *** пропаганди. Какво , да те изпращаме ли към Украйна или сам ще се сетиш да заминеш. Зеленски има нужда от теб на фронта, нали знаеш. Не го карай да чака.
отговор Сигнализирай
163
Леле
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонименДа български е и само украинските просяци не разбраха,че да не искаш да ги храниш няма нищо общо с Русия,а те навсякъде и всичко свързват с нея.За това се казва,че някой си е помислил,че сайта е украински
отговор Сигнализирай
162
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Това е български сайт, а не руски!!
отговор Сигнализирай
161
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Заводите в Германия затварят, и не само в Германия. Или се изнасят в чужбина, и дори в Русия. А какво означава това? Това означава, че държавата има по-малко приходи от данъци, а там държавата има огромни разходи, само социалката е огромен разхода, войната в Украйна е огромен разход, и да воюват се приготвят. А да воюваш това е изключително скъпо удоволствие. А да печаташ пари не може, еврото не е долар, ще отслабне ако почнеш да печатиш, и това влияе унищожително на икономиката на ЕС.
отговор Сигнализирай
Новини