BGONAIR Live

Украйна може да получи и най-мощната европейска ракета „въздух–въздух“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
До: Кайо Каев"Европейска". Наследникът на Златната орда не е Европа. Агресивна азиатска к очина.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 6
А путлеро-фашистите ще получат по един шамар зад врата и наритване към Азия ако още малко продължават да досаждат
отговор Сигнализирай
16
Кайо Каев
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Зеленият шмъркач да продължава в същия дух и наистина ще получи мощна европейска ракета по въздух а , но от най- североизточната част на Европа !
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
Киевски войски ще маршируват на червения площад
отговор Сигнализирай
14
321
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Въздух-въздух. Въздух под налягане и въздух под вода. От къде ще излитат катафалките и кой ще плаща и тия фишеци. Украйна ни струва прекалено скъпо.
отговор Сигнализирай
13
Петров
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
"с обсег извън зрителния обсег" е съвсем типично по днесарски бездарно
отговор Сигнализирай
12
Мое мнение
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
Само да не забравят да кажат на руските самолети да стоят неподвижно и с опашката към метеора че да уцелят.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
A какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 9
Дремайте още, докато Украйна с кръвта на героите си ви пази богатите розови дy-пe-та!
отговор Сигнализирай
9
Истината
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Ми то хубаво, ама каква полза от тях? Първо, тези Грипени, Рафали, или други, трябва да излетят. Съдейки по сътбата на американските Ф16 просто нямат шанс. Второ, руските ракети въздух- въздух имат много по- голям обсег. Над 200км. Как Грипена ше се приближи на 120км. че да влезе в обсега на тоя Метеор? Ами С300, С400, С500, Бук, Антей 2500? Тях да не забравяме? Тестикул са натовските оръжия. Само пропаганда с тия Метеори.
отговор Сигнализирай
Новини