IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Защо Канада може да избере изтребителя Gripen пред F-35?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Toni Ivanov
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Има и друго F-35 имат софтуер,който е манипулиран отСАЩ така,че ако се използва срещу тях,самолетите да не могат да се използват.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
С курс от 1 евро = 1.18 / 1.20 $ F 16 няма да бъде толкова скъпо... За къде ли не, не се харчат пари...? въпросът е че на народа не му пука за държавата и парите които се инвестират в отбраната изглеждат излишен разход... Всеки предсрочен избор струва горе долу колко един изтребител, това прави ли впечатление на някои ?
отговор Сигнализирай
7
Знаещ
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
Някой някъде да е използвал Грипен/Сааб в реални бойни действия? НЕ!
отговор Сигнализирай
6
Истината
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
ИСТИНАТА е, че от Ф35 нищо нестава, това заявиха официално американците спирайки приемането му на въоръжение в армията на САЩ. Спряха опитите за отстраняването на многобройните му дефекти, и пренасочиха средствата към изцяло нов проект. Това не е мое мнение, астановище на ВВС на САЩ.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ний пък изпуснахме питомното Грипен и тръгнахме да гониме скъпото диво Ф-16.Сега береме диви горчиви плодове от трошките, които постянно дават дефекти.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Политическо решение ! Как ще купиш самолет/изтребител от държава която иска да те окупира :)) Иначе F 35 като пето поколение има неоспорими предимства това е ясно за всеки който има базови знания за военната авиация.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
А бе кой верва на тия *** писания. Икономиката на Канада зависи от САЩ. Ще вземат Gripen, ама два залепени. Ха-ха-ха!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Защото са по-умни от Българите.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Тагаренко не им е министър. Затова!
отговор Сигнализирай
Новини