IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тътенът от прехващането на ракети над ОАЕ може да се чуе на над 100 км


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 18 Не харесвам 5
Американците изгония всички туристи от държавите в Персийският залив. Сега кой ще плати за проваленият сезон. А, бай Дон, кой ще плати?
отговор Сигнализирай
5
Гост
преди 4 седмици
Харесвам 16 Не харесвам 3
На отявлена пропаганда не вярвам, има далеч по-достоверни източници.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 21 Не харесвам 5
Операция Голямо заслепяване: Иран унищожава Окото на Америка AN/FPS-132 в Катар и нанася удари по бази в Кувейт и Бахрейн... Тръмп отменя реч в шок от катастрофалния отговор. Това не е просто радар; това е Гигантското око на Америка с обхват от 5000 км. Неговата единствена и жизненоважна функция е да открива изстрелвания на балистични ракети от дълбоко в Иран, Русия и Китай. Радарът AN/FPS-132 е оценен на 1 милиард долара.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 11 Не харесвам 5
ТНАD е супер оръжие и е за сваляне на балистични ракети в космоса. Една ракета за THAD струва десетки милиона долара.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 12 Не харесвам 10
"Емирствата разполагат с отбранителния американския ракетен комплекс THAAD" - изложи се този THAAD!!! Иранските допотопни ракети и дронове го преодоляват без особени проблеми.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 15 Не харесвам 5
Америка ни изостави, оплака се саудитски служител по телевизионния канал Ал Джазира.Америка ни изостави и съсредоточи отбранителните си системи върху защитата на Израел, оставяйки държавите от Персийския залив, където се намират военните
отговор Сигнализирай
Новини