BGONAIR Live

В Русия искат карантина за рускините, връщащи се от Дубай, имали венерически болести


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Леля Кокорана
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
А мъжа ми ще карантирате ли?! Кой знае какво е прихванал там!
отговор Сигнализирай
63
Сър Стенли
преди 3 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 2
Сега се сетих за файловете по делото Епщайн дето излязоха как Бил Гейтс иска лекарства срещу венерически болести че се заразил от някакви рускини и искал да слага тайно в храната на жена си за да не разбере че той я е заразил. Каква излагация.
отговор Сигнализирай
62
Гост
преди 3 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 3
Това трябва да важи и за нашият курсор завърнал се от региона
отговор Сигнализирай
61
Мильо
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Спойката между рускиня и друго човешко същество е като олоито и водата!
отговор Сигнализирай
60
Истината
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Само ухаят на изкуствени диаманти и отровна токсична риба дето не се мие- заразен тетратоксичен водород. Най вероятно са прихванали от хамериканските бази в Дубай. Успех с карантината, която трябва да е извън населеното място.
отговор Сигнализирай
59
Ами за наще шафранти
преди 3 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 0
За всичките "директорки"в Дубай и "инфлуенсърки" -карантина в Белене...
отговор Сигнализирай
58
Българин
преди 3 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 0
Ами нашите, дето слизат от самолети от Дубай, няма ли да ги карнтинират, та да не сеят венерически болести? Визирам спецове, оня от меч, пеевски( тези споменават медиите)
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Гулаг беше за всякакви от този род
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 31 Не харесвам 12
За Русия венерическите болести са традиционни ! Да не забравяме, че и Ленин беше сифилистик !
отговор Сигнализирай
55
Сабри
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 22
Винаги и тотално е имало.болести.в СССР! те.нямат медицина там лекарите им са със слаба подготовка и разчитат.на.фелфшери! За рускините ,хигиената и алкохола са бич и.безразборнитее връзки ! За мъжете ,няма разговор !
отговор Сигнализирай
Новини