BGONAIR Live

Белгийският премиер предложи Европа да се разбере с Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
kekope67
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
До: анонимен 34...те руснаците сплетоха кълки,ами да благодарят на Китай...Иран....ако не бяха те,забатачването щеше да е голямо...За това Путин все това повтаря,....да отпаднат санкциите....
отговор Сигнализирай
34
Веско
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Сещам се за една българска приказка за стоте тояги и килото сол.
отговор Сигнализирай
33
Забелязал
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Де Вевер явно са го сплашили яко, още преди месец когато се коментираше конфискацията на руските активи.И той, завалията мамин, клекна от раз!
отговор Сигнализирай
32
истината
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
доста добър вариант,ЕС да се разбере с Русия и да се игнорират САЩ...и всеки по своят път,защото тези нерви,ЕС ги бере заради Щатите....
отговор Сигнализирай
31
Брюксел
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Фламандското корумпирано фюрерче и то се обади.
отговор Сигнализирай
30
Интересен факт
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Руснаците твърдят, че Украйна били нацисти, а в същото време всички нацисти в ЕС подкрепят Русия. Как така?
отговор Сигнализирай
29
Аман
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Поредният сепаратист, консерва и с бизнес връзки в Русия.
отговор Сигнализирай
28
аС
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Превъоръжаване, ремилитаризация, укрепване на източния фланг на НАТО...Някой , пак ни бута на първа линия...План Б... Украйна 2... Трябва им ново пушечно месо. Що , това да не са остатъчна Украйна и източноевропейците ?!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Този е търговец на руски диаманти, какво ни занимавате с него?
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
До 18Ако не е Русия, то ще е САЩ.)))Европа внася повече петрол от Либия, Казахстан, Нигерия, Ангола от колкото от САЩ и Русия. Да не споменаваме, че Норвегия също е голям доставчик за Европа. Великобритания също има големи нефтени залежи в морето.
отговор Сигнализирай
Новини