BGONAIR Live

Испанка на 25 г. беше евтаназирана след дълга съдебна битка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Ганьо
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
До: анонименАбсолютна Лъжа е това, което казваш, изнасилчите са осъдени на по 9 години затвор!! Лъже долен, оркuте, които ти слагат плюсове на фалшивите твърдения няма да ги коментирам, просто сте скапан матрял български
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Трима мароканци са били. Имала е семейни проблеми и държавата я настанила сред мъже мигранти, уж за да я защити. Мароканците нито са аресувани, нито са осъдени.
отговор Сигнализирай
11
Голяма трагедия
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
но не бива да се извличт политически изгоди от нея. Прерових целият интернет и само в някакви рускиТролски сайтове излезе, че била изнасилена от имигранти. Сами си изберете дали да им вярвате точно на тях.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Напишете историята и де, не се стеснявайте или не е политкоректно?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
нямам думи , то всичко си го пише. изнасилват те , полудяваш , скачаш от 5ти етаж , оцеляваш , продължаваш да страдаш още повече и накрая евтаназия. А тези, които са я изнаслили - те какво ? ще си живеят сладко сладко. изключително жалка история , почти колкото българия.
отговор Сигнализирай
8
Христов
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Момичето е било изнасилено съвсем законно от имигранти.Така ли западнячките не свикнаха с това?
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Е Зозо.. Недей така грубянската... Нали знаеш поговорката за тоя дето копае гроб другиму? Внимавай какво пожелаваш на другите, че да не стане така, че да си на мястото на бащата. Хехех...
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
На запад младите се евтаназията, а в България и по-конкретно в парламента дъртите са толкова щастливи, че се връщат и след нафталина. Поздрави на Надежда... Уфф... С каква фамилия беше...Не помня, вече, на кой е лanaлa последно.
отговор Сигнализирай
5
Зозо
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Всеки сам си решава. На тези, дето плюят, им пожелавам групово изнасилване и падане през джама..... Да видим, дали ще им се живее?
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонименмигранти са
отговор Сигнализирай
Новини