BGONAIR Live

От Русия без любов: Хватката на Путин върху ядрена енергия на ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
10 години ес истерично реве, че не иска енергия от Русия, сега Русия им е виновна на некадърните евпопеидни про'с'таци
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Че допотопните немски gu-ваци още преди 4 години събориха вятърни перки да копаят в,глищата под тях.
отговор Сигнализирай
94
Компютър убиец
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Българи ме бият по главата с компютърна технология ще ме убият в Барселона Испания!Плашат със смърт! Мирослав Германов
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Капитализма умря. Ситуацията е катастрофическа в целия свят, никой не знае какъв ще бъде новия ред и новия икономически модел, само бегедебилите още си говорят за соца и за капа. Едно е ясно - успешни ще бъдат страни с ресурси и с военна мощ като Русия, Китай, САЩ, Северна Корея, Иран. Мизернoто ЕС няма нищо, бедни като мишки, съвсем не се вписва в тази схема.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Още като чух как гръмко изведнъж ЕС режима начело с началниците в Брюксел тръгнаха да се отказват от евтини руски ресурси, знаех че замислят нещо срещу Русия и като ги зная кви подмолни схеми въртят евроатлантиците, то знаех че ще накиснат някого яко, е оказаха се накиснати укрите, после краваря па накисна еврастите а Русия не се поддаде на напъна и накрая се оказа хитрата сврака с двата крака.
отговор Сигнализирай
91
Слава Украине
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Квартира около хиляда евро, джобни пари няколко стотин евро плюс застраховка за кола и здравна застраховка плюс детски за децата, това са около 2 хиля евро. 10 милиона украинци по 2 хиляди евро - 20 милиарда евро се ръси всеки месец европейския данъкоплатец да издържа украинците в Европа.
отговор Сигнализирай
90
гфй
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: 85вече се водите богати от 01.01.2026...не разбирам за какво се оплаквате...а ако бяхте приели амерканския дилар още по богати щяхте да бъдете ама не...евро та евро
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Българските мъже са импопентни от стрес, безпаричие и страх да не загубят работата треперят да не останат без доходи, ама пак ги уволняват, а сега какво ще става с тези цени на енергията - масово ще уволняват хора....
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Фолксваген обяви, че за 2025 година приходите не са стигнали дори и половината на 2024.
отговор Сигнализирай
87
сдфсдф
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: 83Е не може всеки да е като теб с уйанагосподаря в устата..оства ли ти свободно време от лизаненазаднци
отговор Сигнализирай
Новини