BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Фифи
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
ШИШИ и Чекмеджан ще му преведат по банков път.Данчо Ментата е взел проблема на Путин присърце и ще съдейства за по бързо разрешаване на кризата.
отговор Сигнализирай
11
ПР за Русия
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Тази руска икономика последните години умира по статиите по-често от самият Путин. Хубаво е "журналистите" да кажат нещо за нашата икономика и дали ние имаме олигарси, които биха си давали от печалбата на хазната. Като правило, нашите богаташи само точат оттам...
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
А вчера писахте, че войната в Персиския залив и високите цени на петрола захранват Руската икономика, която отбелязвала ръст и приходите на Путин растели всеки ден. Човек почва да се пита на кое да вярва последно.
отговор Сигнализирай
9
от БАН
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 9
Русия я чакат да фалира от има-няма 500 години. Е няма да дочакат.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 12
Големите предприятия са във фалит, той вноски им търси. Като от мъртвец писмо.
отговор Сигнализирай
7
az
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 5
хайде стига пропаганда, ако ги слуша човек тия платени статии ,няколко пъти досега да е умрял няколко пъти русия фалирала , няколко пъти украинците маршируваха по червения площад , Голям СМЯХ
отговор Сигнализирай
6
Войводата
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 3
1. 3СВ 2. Ох, когато петрола гони 200 евро? Някой вярва ли тая бозъъъ
отговор Сигнализирай
5
Слава на Украйна
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 17
До 2 месеца руZия ще фалира и Путин ще подпише пълната и безусловна капитулация!
отговор Сигнализирай
4
мдаа
преди 2 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 4
А укроикомиката как е? Ако не им дарим едни милиарди, не могат и пенсиите да платят.
отговор Сигнализирай
3
да като чиповете от
преди 2 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 3
точно същото ,хайде нещо по хващащо вяра измислете
отговор Сигнализирай
Новини