IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

НАСА с мисия до Луната от 53 години насам: "Артемис 2" е готова за старт НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
как решиха проблема с Поясите на Ван Белт ли бяха, какви бяха? А да, те просто изчезнаха още през 70-те. Не са стигали никога до тях, така че няма изобщо проблем. Никой и нищо не е излизало по-далеч от околоземна орбита.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Пълни палячовци! Първо да направят истинска снимка на цялата Земя, тогава да лъжатм, че ще ходят до Луната. Не могат да излзят от ниска околоземна орбита. Никой не е излизал, дори Гагарин. Уточнение за жълтопаветните бавноразвиващи се.
отговор Сигнализирай
9
до 10
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
точно - кацане - няма да има, но то реално и летене няма да има - щото Земята е Плоска и Космоса е ЮдеюМасонска - ИзМама!!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Журналистката, не мисия до Луната, а мисия около Луната.
отговор Сигнализирай
7
ХиХи ХиХе Хахо
преди 9 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
а може ли да ми обясните защо на живото предаване на НАСА - картината където предават ракетата отвън е толко размазана и неясна - все едно гледам Аналова ТВ от Миналият Век и после - требе им верваме, че е Фейк всичко?!
отговор Сигнализирай
6
1 april
преди 9 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ся извънземните ще ги рaзпорят горе и после ще дойдат за остатъка от гнyсната, долна, пpоста, алчна и смoтана двунога ***.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
"пилотиран полет" колко да е пилотиран. Всичко е програмирано от Земята. Само по някой чеклист проверяват пътниците, под видео наблюдение на техници. Въпросът е: Защо прогресът не е пълен, без хомосексуалист на борда?
отговор Сигнализирай
4
Лунен жител
преди 9 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Първата лиизбийка... първия претополов... първия ниигър , взет по квотта за интеграция на чоорни, инвалиди и разнополови... първия дето не знае за къде е тръгнал. В ПЪРВИЯ полет до Луната. Дано сега наса поправи очевадните грешки които допусна в продукцията на Стенли Кубрик. Развяващи се знамена, лунния прах под кацналия с реактивна струя модул... различията в грайферите на обувките на астронавтите и отпечатъците заснети на Луната и много други......
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
А КЪДЕ ЩЕ СНИМАТ КЛИПА?
отговор Сигнализирай
2
Супер
преди 9 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Имаме нeгap, имаме и жена! Астронавтите от екипа са мръсен ТОП !
отговор Сигнализирай
Новини