IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Още по-голям геополитически удар за САЩ – Тръмп губи Азия от Китай


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
ХХХ
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
След скапания лев ....и армии и тем подобни измишльотини ....дайте да сменим и това име на територията ? Аз съм ЗА! !
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 5
Гледал съм клипчета за Пакистан. Всичкото квартал живее на улицата.Като им трябва топлина и светлина палят гуми.Слънчеви панели ползват за да си зареждат телефоните.По улиците се виждат превозни средства като каруца с двигател от камион.Като на някой му притрябва кола купува 4-5 катастрофирали и си прави нова от частите с електрожен и ъглошлайф.Деца на по 8-10 год карат булдозери камиони.Може би имат шофьорски книжки за 2500 евро? По улиците лежат клошари и смучат наргиле.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 6
До: ттт/25 "Една диктатура никога не може да стане световен лидер !!!" - и смотаният ес го доказва.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Гошката ли си, урката ли си, викаш негови били, ами редно е да отиде и да си вземе обратно. Само да не почнеш да ревеш после, че като те гледам си цяло движение за права и свободи пък викаш хайл хитлер през 5 минути.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 4
И всъщнот статията пропуска да спомене, че процесите за измъкване от чуждите зависимости са засилени след действията на скудоумните байдън, блинкен и про'с'тачката урсула фон дер лайен. Факт.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 5
Няма нищо пo-рисково от това да заложиш на смотания ес на скудоумната про'с'тачка урсула фон дер лайен. Толкова смотан и сбъркан, че даже не се споменава в статията. Факт.
отговор Сигнализирай
39
Гошката
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 12
За Тръмп не знам, ама Путин със сигурност вече загуби Венецуела, Иран и Унгария. Предстои още по-голямо смаляване за koлхозниците
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 12
До: анонимен 37 Русофилчета, тепърви ви започват мъките и гърченето по загиващата Русия.
отговор Сигнализирай
37
Cec
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 9
Тромпета загуби и брат си Орбан голям рев ке пада
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
*** много ще се уплашим ни обикновените българи като САЩ губи Китай. Е за какво му е Китай. Той остави Русия на Китай и си взе цяла Латинска Америка . А в Азия остави Япония и Другите със Свободен Пазар
отговор Сигнализирай
Новини