BGONAIR Live

Мицковски: България е виновна за пълната блокада на РСМ по пътя към ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Имало и по прости от българете, това са.посърбаците
отговор Сигнализирай
42
Хейт
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Вие сте виновни за пълното неспазване на нито един от договорите си с България.
отговор Сигнализирай
41
Ха-ха-ха
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Путин :"Азбуката е дошла в Русия от Македония"!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
тихо Мицковски, руско-сръбска мъ.р.ш.а!!!
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Да резюмираме. Марионетното правителство на Сърбия иска да няма българи в Македония. По времето на Ленин или Сталин просто са ги събирали на групи и са ги разстрелвали с картечници. Диви ппримати но човек не може да надскочи себе си. Там в оная талибанска дупка само кървища смрад бой мизерия кал и псувни. Та сега понеже не могат да убият останалите българи с картечници правят това.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
На тия може да им се разреши само в джунглата да живеят,нищо тях шиптърите ще ги порежат
отговор Сигнализирай
37
glarusa
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Преди това беше гърция, след това ще е сърбия.... Тоз малко орбан, използва омразата за да се задържи на власт.... Аматьор
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
На тия трябва да им се заведе едно дело за геноцид пред международния наказателен съд. Има си официални преброявания на 4 държави - Гърция, Османската империя, Царство България и Царство на сърби, хървати и словенци. Нека мънкедонците обяснят къде са изчезнали 1 млн българи, или 70% от населението им след ВСВ. И също така да обяснят иноткъде са се телепортирали 1 млн 'македонци', дето ги е нямало никъде по света дотогава.
отговор Сигнализирай
35
Александър Велики
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Мицкоски заробва македонците.ЕС иска да подкрепи българите , които са мачкани 70 години от мекерета като Мицкоски.
отговор Сигнализирай
34
Предлагам
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Журналисите и политиците да престанат да ни занимават с подобни безличности. Такива писания само ги карат да се чувстват важни, а те не са, прости пионки. Като не изпълнява договореното, ше стои у лево и ше мрънка
отговор Сигнализирай
Новини