IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Румен Радев е центрист, независимо от лепнатите проруски етикети


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
В България се прави опит ,чрез Радев и проекта " Решетников " ,да се установи фашизъм !!!!!!! ВНИМАНИЕ !!!!!
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
Докато четяхте статията (за около три минути) за Турция по договора с Боташ заминаха 918 евро. Защото по този договор плащаме по 5.10 евро на секунда, 306 евро на минута, 18 360 евро на час, 440 640 евро на ден, 13 219 200 евро на месец, 160 000 000 евро на година. И така до 2035 година! Благодарение на прогресора Радев! Умножете по 10 за да прецените какъв ще бъде ефекта когато Свети Румен Спасителят стане премиер!
отговор Сигнализирай
51
от кремле
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
кой е радев ? а кой , наше момче е
отговор Сигнализирай
50
Радио Ереван
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Запитали радио Ереван :"Може ли натовски генерал да бъде слуга и лакей на Путин и постоянно да oб.ли3ва, подсушава и пудри изцапаните от специалната военна обосрация задни части на кремълският психопат? Радиото отговорило :" Може, ако е бивш пилот на МиГ 29 и се казва Радев, Румэн Георгиевич!
отговор Сигнализирай
49
дедо ви
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
радев си е радев - послушко . няма нито собстен кабинет , нито знание и умение да управлява държава . радев е един бивш назначен президент и бъдещ назначен управник ( смисъл квот му кажат тва ше прави )
отговор Сигнализирай
48
Старчо
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
ДПС не са били управляваща партия заедно с ГЕРБ
отговор Сигнализирай
47
Ха-ха-ха
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
Центрист, от центъра на Путин!
отговор Сигнализирай
46
Ванката
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонименМного си жалък и явно имаш опит да ти го слагат до макарите...
отговор Сигнализирай
45
Анонимни
преди 5 часа
Харесвам 13 Не харесвам 2
Радев е червен комунист и нищо друго върнаха държавата ни 50 години назад
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен Русия са начело десни а не са комунисти. Също и в ЕС и НАТО повече са само десни или десни с тук таме с друг десен. Така че къв център е Гадев. Той или требва да се пребоядиса на десен или лъже народа. А и спортисти дет са в ПБ са десни и те. Купуват места за дупетат с "дарения". ПБ е поскоро десна мафиоцка партия.
отговор Сигнализирай
Новини