IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тръмп за предложението на Иран: Още не са платили достатъчно висока цена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Нане
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Как са наще *** на кравешки екскременти....===]]]
отговор Сигнализирай
16
Пижо
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 6
Не знам какво е причинил Иран на света за последните 47 години, но знам какво са причинили САЩ на света за последните 47 години. И то сами. Без помощта на съюзниците си. А именно: 42 войни по света. Нито една успешна! И под "успешна" разбирам: да, в страни като Ирак и Пакистан имат назначен от САЩ премиер (както у нас ПП съгласуваше с Посолството всяко назначение), но страните са в хаос, кръв и мизерия
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 4
целия свят плащаме достатъчно висока цена за глупостите на този изперкал индивид
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 4
Изрел чака десетилетия да дойде достатъчно неадекватен лидер да го бутне в блатото. Предишните не са били по-малко произраелски, но дори слабоyмният Буш-младши не го направи. Объркаха Иран с арабските плменни държави на Кадафи и Саддам. Но нещата не работят така. Иранската държава, сега теокрация, е наследник на Персия. Не са арабска държава, начертана на Сайкс-*** преди сто години, с нарочно заложени конфликти. Дори кюрдите са добре интегрирани в Иран, и веднага отказаха да предадат Иран.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Разкарай се от залива ***!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 14
До: Дрт Иран не бил наподнал никого. Абе вие имате кокоша памет, как може такива глупости да пишете постоянно. Иран нападна десетки държави в това число и България. Атентата на 18 йли 2012 година в Сарафово беше дело на Иран и проксито му Хизбула.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Иран няма да плаща, да плаща Натаняху и покровителите му, който напираше години наред за тази война!
отговор Сигнализирай
10
До 7
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Щото там сте либерали и си имате либерално правителство
отговор Сигнализирай
9
избирател
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
неприятен и циничен дядка
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Цената е нафта по 2 евро.
отговор Сигнализирай
Новини