BGONAIR Live

Турция ще достигне Луната през 2027 г. със собствен ракетен двигател


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Q4N907
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
НО ПРОИЗВЕДЕН ПО ЛИЦЕНЗ !
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Верно ли? Чулми и ракети....ще има голяма заря, голямо шоу, поне 30 неуспешни опита за излитане ще имат, а до орбита имат Мин 15 до 30години яко бачкане, така стават тия неща, то чюлма и космос не върви, тях там не ги искат, и няма и да ги пуснат, онези отгоре.....както и Всевишния но нашият християнският, Истинският, щот техния ги държи тук долу да вършат гаадории кат фанатиците
отговор Сигнализирай
15
Who Cares
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
1анонименЛуната е на знамето а Тюркюе*** то и Арарат е в туркие пък е име на арменски отбор по футбол...
отговор Сигнализирай
14
На Хан Крум Баджанак
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
12анонименТурция е велика сила! Голяма страна с мощна високотехнологична икономика...***събирай багажа и заминавай за мощната икономика. чакат те с вазелина.
отговор Сигнализирай
13
Pipo Zucchero
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
До коя половина? Оправиха си инфлацията, сега са ръгнали към луната. Аз предполагам, макетата ще ги посрещнат там с голи дупета.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Всички кадъни и турски и. брици - гитти на Луната :)))))
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Турция е велика сила! Голяма страна с мощна високотехнологична икономика, развита индустрия, огромна армия и 85 милиона население. Нищо общо с булгаристанската *** дето се продаде за жълти стотинки на евроатлантизъма.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Добре, че са украинците след подписването на договора да им обяснят как се строи ракета, защото *** нямат умствения капацитет сами да разработят ракетна технология.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Току що дойде информация от кабинета на Ердоан!Щели да нарекат космонавтите,,*** гьот сиктим"!Ами...доста хубаво име!!!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Костакис,тоя път няма само да ви вземем непрежалимия константинополиС(ИСТАНБУЛ) ама ще ви вземем и Атинакос,да знаеш!Аскера реши ли-отърване няма!Така,че си налягайте парцалите сите!
отговор Сигнализирай
Новини