BGONAIR Live

Над 4 млн. украинци живеят извън родината си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 3
А сина на тази Е убиец!
отговор Сигнализирай
15
ФАКТ
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 4
Без окрайна и израел земята ще е много по добро място!!!
отговор Сигнализирай
14
Живеят в
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 17
чужбина украинците заради фашиcткия агресор Русия и бункерния фюрер .
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 7
0краинците НЕ заслужат уважение!!!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 9
До: анонимен 11 ако може и от всички мaзнu, платени коментатори ама ей го на, ти си тука и си пишеш uguoтизмuте..
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 3
Дано се отървем някога от тези *** нагли. Абсолютно неприятни хора.
отговор Сигнализирай
10
Пахтакор
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
До: анонимен 2 "Украйна преди войната беше около 45 млн. Преди 2 дни техния министър казва, че в момента са между 22 и 25 милиона. 4-т милиона са зад граница. Т.е. някъде се губят 15 милиона...."Добави към известните величини на уравнението 6 милиона в освободените територии. Ипак не излиза уравнението.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 15
До: анонимен 4 Около 4 млн са във ВРЕМЕННО окупираните от фашистите територии!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 9
Тая грозотия да си взима събратята и вън от България ! Не мога да ги понасям ! Изядоха хляба на Българските младежи - щото бизнеса катоназначава урки взима пари от държавата и затова не назначават българи - това е Геноцид над Българите !
отговор Сигнализирай
7
Валерiй Береза
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 17
Kaто обесят ботоксовия кагебистки плъх в бункера, половината ще се приберат в Украйна!
отговор Сигнализирай
Новини