BGONAIR Live

28-годишната прессекретарка на Белия дом роди второ дете от 60-годишния си съпруг


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ча па да завиждам. Неква която ми е никва родила дете.Ама богате биле ... Щом не е у замъка не ми я фалете просто уъркинг клас бетър пейд.
отговор Сигнализирай
19
anonimen
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ако сега се усмихва, смятайте като вдовица, разполагаща с богатството на мъжа си, каква 32 каратова усмивка ще е..не ми разправяйте, че млада руса жена и строителен предприемач са по любов заедно
отговор Сигнализирай
18
Rich I O
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ричио - дале не е богат, а?!?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Еврейка с 60-годишен ***, е браво...
отговор Сигнализирай
16
Хаха
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
На 38 г,друг ще имаВ такива бракове има една цел -пари !
отговор Сигнализирай
15
Кайо Каев
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 5
Колко ли млади стрелци със здрави патлаци помагат на дъртия каубой
отговор Сигнализирай
14
ХиХи ХиХе Хахо
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 3
60-годишен, ама 60-годишен от БогоИзбраната Раса!
отговор Сигнализирай
13
Един Българин
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: Ами така е.... Не всички плюскаме или поне не ни личи - в перфектна форма сме и можем да ви дадем много повече от американски недвижим магнат, дори сме и доста по-млади, но всяка сама си преценя! Също, почти не пием, но чак въздържатели не сме. Все пак ако на нас ни е хубаво, то жената "избухва". А пари има достатъчно, но ако държите на милиарди няма да имате сол и пипер в живота и ще живеете с дърт мозъчен и физически инвалид.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 28 Не харесвам 2
Тарикат мома,ще вземе пенсията му дълго време.
отговор Сигнализирай
11
Сър Уилямс
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 7
Аз лично не виждам нищо лошо в това по - възрастен и успял мъж да си хване младо гадже. Обикновено хейтят по - д ъ р т и т е стари моми. Но виждам проблем в това, тази па то ло гична л ъ ж к и н я да се радва на уют и даже да позира в Инстграм, докато правителството на САЩ ежеседмично праща ракети на своито господари Израел, да убиват палестинци, ливанци и иранчани ...
отговор Сигнализирай
Новини