BGONAIR Live

Тръмп със среднощна тирада: Публикува 50 пъти за три часа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
***, въри са видим, артик
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 0
А Мелания е извадила гумения Гошо с двете батерии от чекмеджето.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: дезинтеграторИстината аз себе си.
отговор Сигнализирай
13
3737
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Това дъртото си е напълно болно.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Напротив, Сорос и демократите плащат точно за тролене срещу Тръмп. Направете Тръмп на крал на прасетата, сложете кралската корона върху голямото Д на прасето! Да живее Свещенната Свинска Империя!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Вместо да челастри вуйната ...
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
ТРЪМПИ НЕ ПИЙ КАЛПАВО УИСКИ - ДА ТИ ПРАТЯ ЛИ ТРОЯНСКА СЛИВОВА???!!!...
отговор Сигнализирай
9
дезинтегратор
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 6
А какво неистини е казал Тръмп за демократите, вестникарчетата. могат ли да кажат? Значи Тръмп няма доказателства, а те имат, че демократите не са мошеници като нешите петроханци? Тръмп може да ги бръщолеви всякакви, но казва истината в очите.
отговор Сигнализирай
8
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
По-интересното е ,че Тръмп предлага на Си да отвори Китай за американски фирми. В началото помислих,ще става дума за виц,но се оказа истина.И кои са тия американски фирми,а и какво ще правят в Китай,който произвежда вече и майчино мляко за мен остава весело табу. Лидерите пък на Иран били лунатици. Казва го анализираният от десетки известни психиатри като болен психически Тръмп. Но да не го поставяме все още в класации,че Румен Радев е на власт и Тръмп може да се види изместен в психокласацията.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 3 За тоя пост няма да ти платят киддо... Глад по обяд,а ?
отговор Сигнализирай
Новини