BGONAIR Live

Иван и Владимир, синовете на Путин, се отглеждат като "образовани европейци"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

107
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
117 крайна винаги е била руска територия, докато ти гледаш тая територия запада и сащ фалираха, англия излезе от ес, британскат кралица умря и монархията им се разпада, сащ са пълен цирк
отговор Сигнализирай
106
Х
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
най-големият проблем на глуповатите е кой с кого си ляга.....
отговор Сигнализирай
105
КУТЕВ, КЪДЯ СИ..?
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
ТОЯ НЕВЪЗПИТАНИЯТ ОТ ВЧЕРА Е САМ НА АМБРАЗУРАТА,... ДАЙ МУ ПОЧИВКА, ПУСНИ НЕКОЯ ДРУГА АЗИАТСКА ЛАТЕРНА....
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
А КАКВО СТАНА С ТРИДНЕВНОТО ОСВОБОЖДЕНИЕ НА УКРАЙНА !??
отговор Сигнализирай
103
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Комитетът по военни покупки към Министерство на отбраната на Индия одобри ускорено закупуване от Русия на общо 288 ракети за зенитно-ракетния комплекс С-400 "Триумф". Те са на стойност 100 милиарда рупии (1 милиард долара), пише изданието Hindustan Times
отговор Сигнализирай
102
Тънкажев
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
Каквото каже *** , това става, или в най-лошия случай точно обратното. Каза че няма да вдига пенсионната възраст, вдигна я. Каза че няма да напада украйна, нападна я. Каза че няма да има мобилизация - набра 300 хил чмобика. Каза че Купянск е освободен - укрите го зачистиха от расняците. Каза че срочници няма да участват в есвеото, при курск имаше сеч на срочници. Искаше да демилитаризира Украйна, тя се въоръжи много повече. Въобще се обосра здраво, а родните дрозя лапат путинския сюpгюн
отговор Сигнализирай
101
Работещ на Запад
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: BG - Важното е да мразим Запада, а не къде работим.
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
112 Индия си има програм и си купува руски самолети вертолети и всякакво оръжие руско предимно. Твоите опорки са пълни измислици.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
108 явно си и джензьо. За теб света започва от 2001г. Путин трая и орнжевата революция на оная с козунак на главата, после я вкараха в затвора, твоите бандери я изкараха и сега пак искат да я вкарват щото е по злобна и от вас изгейчените бандерчета.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен Муа-ха-ха-ха. И затова Индия отдавна се отказа да купува съветски граждански самальоти и овенните имбоклуци. Чети само *** издания, защото и там го пише. И стига си се опитвал да внасяш мизерабльовщина сред чатарианците тъдява, щото никой не ти вярва, а и не живеем в скапондрената ти абортирала Матушка, за да не знаем какво ставо по света поради липса на Интернет.
отговор Сигнализирай
Новини