IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ЕК с нови санкции: Забрана за влизане в ЕС на всички, служили в руската армия след 2022 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 10
Само, като Кремъл капитулира, да не ги пуснете. Да си седят там, те, украинците, имат много да им връщат!
отговор Сигнализирай
30
Христо Христов
преди 4 часа
Харесвам 13 Не харесвам 3
тая скудоумна про'с'тачка мрази европа и европейците и не се интересува от нищо ставащо в Европа.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 11
Браво, Браво, Браво! Руски агенти в Европа не искаме!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Това кой пакет санкции се пада? Дваисет и петия или сто двайсет и петия? Междувременно ЕС-то започна целокупно да потъва, с ускоряващи се темпове и европеиците обедняват. Защото урсулите мислят само как да навредят на Русия и не им остава време да мислят за Европа. Но ако продължават така, скоро и на това ще му дойде краят. Който ще е доста печален за урсулите.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Е те тая и гнуснио ес от 1 юли по 3евро на всички китайски пратки ,не може на хората да им е добре и да си купуват евтино , трее евро да трупат ,та да има да си делят милиарди с зеленския
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
В Русия има задължителна военна служба, така че санкционирайки "всички, служили в руските въоръжени сили" всъщност ще санкционирате момчета, които са изпълнили дълга си по законите на тяхната родина. Един от легандарните канцлери на Германия е служил по време на Втората световна война и се е сражавал на източния фронт. Въпреки това човекът стана канцлер, защото на изток не бил да си прави кефа, а да изпълнява дълга си. Но от тези подробности разбира се брюкселските чиновници не се интересуват.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Много и отива името на акушерката
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Тази скоро ще получи свинец в челото
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Абе тая нема ли да се махне Бе ?
отговор Сигнализирай
22
хехе
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
*** как бе те руснаците са дали на Урсула имената и адресите на сите които са служили след 2022 година.
отговор Сигнализирай
Новини