BGONAIR Live

Тръмп пак финтира, отмени атаката над Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Гледна точка
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ами хак да им е. Така е с режими, при които един човек взима еднолично такива важни решения. И когато не е в ред....
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
То е ясно и за уличните кучета, наглия и алчен Тръмп цели да измъчва ЕС чрез Иран държейки високите цени на стоки и горива в Европа.
отговор Сигнализирай
20
дядото
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
финтирал,трънки,такива са му възможностите.позьор
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Страхотна пародия. Миротвореца, бореца за мир който щеше да спре войната в Украйна за 24 часа окупира Венецуела и скочи на Иран.Факт е ме всичко е да петрола.Ако цеше за ядрените оръжия защо не скочи на Северна Корея? Няма по лош президент но сената си го избра. Спящтият Джо поне не се излагане с публикаци в нета.
отговор Сигнализирай
18
До 10-дончо измамник
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Много точен коментар! Това е основната цел на тоя дърт клоун! Преди около месец ,след едно негово изказване се оказа ,че хора около него са изкарали със спекула около 500млн. за няколко часа!!!
отговор Сигнализирай
17
Украинец
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
До 11. Рижавият е и клоун, и превъртял. Но Зеленски си е съвсем наред и набива канчетата на въшливите ушшанки.
отговор Сигнализирай
16
Щрак
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Целта на Тръмп , той си го каза , че е да открадне петрол от иранците и да спечели милиарди долари . Залъгва американците , че тези пари ще намалят задълженията на държавата им, а всъщност ще увеличат сметката на Тръмп. Той се въобразяваше , че ще повтори сценария на Венецуела , но иранците му объркаха плановете . Чудя се как е възможно пред целия свят Тръмп извършва пладнешки грабеж и никаква реакция . Типичен американски гангстер - граби и бягай .
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Като напада - как смее! Като не напада - аааа, страхливец! Нема угодия.
отговор Сигнализирай
14
Ястреб Османлията
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Само да ви напомня - това е 39'и път Дончо да го казва същото нещо от началото на войната срещу Иран. САЩ винаги е била изключително корумпирана държава, но при този корупцията премина в съвсем нова скала. В момента режимът във Вашингтон е в процес на трасформация от нео-либерална клептокрация към олигархична какистокрация. Препоръчвам ви политическо-сатиричния филм от 2006 година "Idiocracy" - сценаристът му още тогава е предвидил много точно Мурика'та на 2026 година.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
the lying shepherd loving inflation.
отговор Сигнализирай
Новини