BGONAIR Live

Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
,,,,,,,,,,
преди 8 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
А бензина в Рашата вече е 120 рублей (ако има).
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 11 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Кво ше каже ЕС сега, оставиха Тръмп и САЩ да се справят сами, очакваха крах, но уви справиха се Тръмп и САЩ и без тях. Е добре е САЩ да помнят този факт. Велика държава, браво.:))
отговор Сигнализирай
20
...
преди 19 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
петрола може и да падна, но цените на горивата в БГ си останаха много по високи от колкото преди войната в Иран! И мога да ви кажа, че няма и да намалеят! а ще се вдигат още и още! това е действителността на територията!
отговор Сигнализирай
19
Дизел купувах на Кру
преди 22 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Преди войната беше 1.20 !!! Сега е 1.45 !!! В Германия нивата се върнаха както преди конфликта. Всеки може да провери в Фуело. къде са стоте институции защитаващи гражданите?
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 36 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Политическите имесреС, още незнаят че бензина в Солун спадна с 0. 30. ПОЖЕ БИ ще изчакат да се съберем на Дондуков 2?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 41 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Чакаме старите цени,иначе ще има винкел по управниците
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Цинозмът на българските уоравници е безобразен! Как ви нее срам!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
БАТЕ ТРЪМПИ, ДАЙ МИ СЕМСЕИШЕСТ ДОЛАРА ДА СИ КУПА БАРЕЛЧЕ!!!...
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
А при нас цените се увеличават.
отговор Сигнализирай
13
До 8
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тоест дори и цената на борсата да падне с 90% горивото на бензиностанцията пак ще струва около 1 евро за литър.
отговор Сигнализирай
Новини