BGONAIR Live

Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
До 8
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тоест дори и цената на борсата да падне с 90% горивото на бензиностанцията пак ще струва около 1 евро за литър.
отговор Сигнализирай
12
Тъппите Миссирки
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
по телевизиите заливаха с въпроси кога и с колко ще се вдигат горивата. Сега защо не правят същото за да се свалят цените?
отговор Сигнализирай
11
До 8
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Защото цените на бензиностанциите се движат с 1-2 седмици изоставане от пазара докато се изчепят количествата и се презареди новата партида годиво на новите цени. Освен това цената на петрола на борсата формира не повече от 40% от цената която плащаш на бензиностанцията. Останалите 60% се формират данъците, и разходите за рафиниране и логистика.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Айде сега бензинът да се върне до тогава, а?
отговор Сигнализирай
9
...
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 5
Другарите РадюФ и Копейкин са натоварили микробус пълeн с туби с евтин бензин и с памперси за другаря Путин и заминават за Русия да помогнат .... Хвала на тези двама руZки патриоти
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тогава защо цената на литър в бензиностанциите у нас е същата както когато парела беше 130 долара ?
отговор Сигнализирай
7
Мдаа
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
На бас, че нашите спекуланти ще обясняват до Коледа, че са купили целия световен петрол на високи цени и чак до Коледа ще се продава на висока цена, а след това ще си измислят други причини....
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
Е това е Тръмп и без ЕС се справи, САЩ най великите.:))
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
тука с чиста съвест ОБЯВЯВАМ- Бай Дончо е прав. Когато взеха да скачат цените на борсата, по бензиностанциите всеки ден вдигаха цената на горивата, пък сега трябвало да мине време да се отрази спада. Айдуци таквиз.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
И защо у нас това не се усети?
отговор Сигнализирай
Новини