BGONAIR Live

Революция в ЕС: Шведският министър с бебе на среща в Люксембург ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Хейт
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
Пурмохтари е исконно шведско име. От най-шведските.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
А щъркела къде е? Защо той не гледа бебето?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
По скоро е регрес или стагнация. Предците са носили бебетата си на нивата, брали са памук и тютюн с деца на гърба. Сега се лигавят.
отговор Сигнализирай
18
Sante-dog
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
А тук за едното рамо на външния министър я плюха 3 седмици. Ако си беше закърмила бебето сигурно щяха да я тричат на Лъвов мост
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Шведската министърка след продължителната среща за климата излиза на улицата с разкопчана блуза. Спира я един минувач.- Извинете, госпожо, но гърдите ви висят навън. Тя поглежда надолу и изпищява:- Боже мой, забравих бебето в залата.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Много е глупаво и безотговорно да излагаш бебето си в риск. Няма ли кой да посъветва тази млада майка, че малките бебета трябва да се предпазват от излишни контакти,, защото са незрели и нямат пълна ваксинална защита
отговор Сигнализирай
15
АбеДеругоСиЕ
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
с това типично свенско име, просто красота! За останалата отврат дори не отварям дума.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Другия път някой да доведе жена си и да я опъне докато заседават. Все пак тези деца искат правене.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ако всеки започне да си води децата на работа, какво ще се случи?
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Революция или деволюция?
отговор Сигнализирай
Новини