BGONAIR Live

Кралят и кралицата никога няма да живеят в Бъкингамския дворец


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 25 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
кралят бил много крал. Само не става ясно повече или по-малко от урсулата.
отговор Сигнализирай
5
Михаил
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Голямата новина е, че кралят бил платил данъци. А удобно се пропуска, че монархията получава огромна публична субсидия 132,1 млн. паунда за 2025/26, докато ремонтът на Бъкингамския дворец е 369 млн. паунда Тоест първо обществото плаща двореца, после ни обясняват колко били прозрачни, защото платили част от данъците си доброволно. Това не е скромност, а добре опакован феодален пиар.
отговор Сигнализирай
4
Михаил
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Голямата новина е, че кралят бил платил данъци. А удобно се пропуска, че монархията получава огромна публична субсидия - 132,1 млн. паунда за 2025/26, докато ремонтът на Бъкингамския дворец е
отговор Сигнализирай
3
Михаил
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Голямата новина е, че кралят бил платил данъци. А удобно се пропуска, че монархията получава огромна публична субсидия-
отговор Сигнализирай
2
Потресен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Въх, какви проблеми си имат хората. Ще ги мисля сега и няма да мога да заспя.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Кралят и кралицата?!? Кой крал и коя кралица? На Суринам ли или на Танганайка?
отговор Сигнализирай
Новини