BGONAIR Live

ЕС изпраща помощ на Венецуела след опустошителните земетресения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 34 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Пак флиралия ЕС изпраща помощ на държава която уж разчиташе на колхозниците...ама то кой ли не разчиташе на пропадналите колхозници, Сирия, Иран, Куба, Венецуела, даже и нашите konneuukkouднuu вече пета год им мухлясват погачите за тях
отговор Сигнализирай
9
pilot
преди 52 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
ЕС пак спасява страни извън Европейския съюз, а тука е твърде горещо и има нива на инвалидизация заради горещините и Уилям на Чарз, и заради Зратния куб "училище", няма ли някой да махне този златен куб псевдо-училище? Непрекъснато търсят "евровизия" за този златен куб, което няма никаква логика. ЕС не е Евровизия, доколкото е известно според историците и според тези, които са в реалността
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Еми да пращат, те тия венецуелски корумпета нито стандарти нито правила на строителство имат само курупция, мафия и рушвети като България. Трябва някой да ги спасява сега от собствената им простотия. Ако строяха качествено няваше да им падат така сградите.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Еми да пращат, те тия венецуелски корумпета нито стандарти нито правила на строителство имат само курупция, мафия и рушвети като ***. Трябва някой да ги спасява сега от собствената им простотия. Ако строяха качествено няваше да им падат така сградите.
отговор Сигнализирай
6
Ада на чебурашките
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
А на Конго кога ще изпратим помощ? Упс, те не са приятели на рашка.
отговор Сигнализирай
5
Путин
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Спрете ХААРПа и ми върнете Мадуркото и Мадурката!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Скапaни лицемерни свuнu
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
ЗАЩО? толкова ли сме богати? аз не се сещам някой от Африка или Южна Америка някога да е изпращал нещо ей така в Европа
отговор Сигнализирай
2
ХиХи ХиХе Хахо
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
да Помогнем на Братският Венецуелски Народ, щото ние сме Цъфнали и Вързали, дори у самолет като Паднат маските за Кислород ти казват - първо да наденеш своята, а чак после да помогнеш на тези около тебе!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
от вашите заплати ли ги събрахте ???
отговор Сигнализирай
Новини