BGONAIR Live

Мицкоски пак се жалва от нас: Зад провокациите стои организирана българска кампания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
анонимен
преди 31 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
А какво ни интересува това нас нормалните хора
отговор Сигнализирай
36
Веселинъ7112136860
преди 34 минути
Харесвам 0 Не харесвам 3
Напред ,Македония ! Никаква аванта пред турко-евреите ,които превзеха Майка България и управляват! Долу Еврейският Съюз! Дръжте се със Сърбия ,защото Сърните могат да размажат Турция точно за една седмица! Добре знаете,че България продължава да е под робство и разчитаме на Македоно-Сръбската Армия за освобождението ни! В България вече има стотици хиляди украинци,тоест татари! Вярвайте само на Етнически Руснаци,никога на Путин! Той не е Руснак!Кураж! Турците са страхливи евреи!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 43 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Бг не, но Сърбия и ЕС и НАТО го направиха след 1878. За 120 г. успеха да направат евро маке ромска нация на което дедовците са бг.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 48 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
МИЦКО СИ ВЪРТИ ДАЛАВЕРКИ ВКЛЮЧИТЕЛНО В БЪЛГАРИЯ, ЗА КАКВО МУ Е ЕВРОПА, ЩЕ ПОЧНАТ ДА ГО РАЗСЛЕДВАТ, ПО ДОБРЕ ТАКА
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 1
северномакедонци....същински провинциалисти
отговор Сигнализирай
32
Мицко Муцков
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 1
Хахаха. И кой ги кара на сила тия. Те сами се редят за български паспорти и се декларират като българи.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
МЪКААА...донец - ам северно
отговор Сигнализирай
30
Знаещ
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ама нашите са за таковане ! Да му кажат, да бе, така е, прав си, ама много си прав. Всички македонци са етнически българи и вие, освен че нямате език и култура, нямате и история. Обаче пет пари не даваме за вас, нито за напредъка ви, нито за мераците ви, нито за стоките ви, нито за земята ви, защото не сте ни изтрябвали ама изобщо ! И така, ама трябват на такива приказки така да се отговори, а не хъката-мъката ама ние ...
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 0
Абе тия какво пак мрънкат? Все някой друг им е виновен. Достатъчно дълго ги търпяхме тия фалшификати че и им помагахме и пак неблагодарни!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
За РСМ, България е "Село без кучета".
отговор Сигнализирай
Новини