BGONAIR Live

Това не е краят: Вучич подава оставка като президент, но се завръща като премиер?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: Ада на чебурашките-Xaлкa, пак си предозирало
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 2
Всички приятели на Путин един дол дренки. От два мандата президент, ако не може да си направи доживот( президентска република), отива премиер и обратното!Не можеш да ги изчоплиш от властта!Сякаш без тях държавата ще загине!
отговор Сигнализирай
5
Ада на чебурашките
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 6
Премиер на кукуво лято. Сърбите не са като българите.
отговор Сигнализирай
4
охоооооо
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
ама и вучко е прогресист бе - спп , ето защо е толко привързан към ссср :) румен и той прогресист и ето защо и той е привързан към ссср . кодовата дума на лакеите на ссср е прогрес .
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Руските *** в настъпление. Радев и Вучич са един дол дренки.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
ВЗЕМАТ ПРИМЕР ОТ РУСИЯ И БГ!! ОТВРАТ!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
еййй, няма отърваване от тия матрьошки. Счупиш главата на една, то се покаже нова. Също като и при нашия чорапоглавец
отговор Сигнализирай
Новини