BGONAIR Live

Нова тактика на Украйна: Роботи с M2 Browning заменят войниците в опасни мисии


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 37 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нова тактика на Русия ядрена гъбка Дано да не стигнем до нея
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 52 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
баси украйнските терминатори плъзнали с картечници навсякаде!Само им трябвали хора да им зареждат патроните и да им казват на де да гърмят на тез интелигентни роботи!
отговор Сигнализирай
14
За олимнайсти
преди 58 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: 6/ път. Само миналия месец " падна" 3 пъти. мАЦ кавитите контролират около 35 процента от града и това е от доста време, колкото и да се пънат. А украинците им съсипаха тила. Все по трудно става доставката на боеприпаси и оборудване. Свежи попълнения трудно достигат бойната линия, дронове ги дебнат, а наземни роботи си немат.
отговор Сигнализирай
13
Някой
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
През Втората св. война едно от най ефикасните оръжия се оказва самоходната артилерийска установка. Сега идва ред на самоходните картечни установки. Но без хора. Управляват се от ИИ. Те нямат страх, интелигентни са, не чувстват и са компютърно точни. 12.7 мм катречница има прицелна далекобойност над 2000м. Роботът може седи в засада седмици. По хуманни съображения (за сега) решението за стрелба се взема от човек по Старлинк. Повече информация от ИИ.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 4
Ми ще замебят укри с машини. Укротъпунгерите свършват. Ха ха ха
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
ква тактика, от дониландия ще искат да се казва роботландия територията, тва ли е новата фафла? кво ли не пробхаха пентагоните и црушните, свършиха бандерите минаха на роботи, а Русия си взема своята територия въпреки цирковете на евреина и мисирките
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
С това тромаво нещо едва ли ще превземат Русия. Но пък бавноразвиващите европейци ще са силно впечатлени и ще изкарат още едни 90-100 млрд евро.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
А какво става с контранаступа? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
8
до4
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: Москва потъна Да направо с магаретата им разказаха играта, азиадския дивак направо ги върна в каменната ера тея със светлинните години.
отговор Сигнализирай
7
Значи
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Окрайненците в Окрайна са на привършване. Окрайненците извън Окрайна не щат да се връщат. Тъй, че на Зелето му остават едни роботи, да се прави на мъж.
отговор Сигнализирай
Новини