BGONAIR Live

Патриарх Кирил и основателят на "Лукойл" отпаднаха от проекта санкции на ЕС срещу Русия ?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Номер 2
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 10
Европа, не обръщай внимание на ***! Той е руски агент, продукт на Решетников!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 3
До: Изгърбич ЗадвратянКой дължли пари на кого ги дължи ,бе зомбичи не се разбира?
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 11
Кирил не е поп, а патриарх и генерал от ФСБ. във фашистка Русия църквата беше съживена като един вид духовно лепило на райха или поне така си го представят в ФСБ. Но това е никому ненужна идеология. Аз не разбирам кой вярва че някакъв еврейски равин може да е богът на земята, ясно че само беззъба баба се връзва на подобни безумия.
отговор Сигнализирай
33
Изгърбич Задвратян
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 8
дължиш пари, не се обяснявай
отговор Сигнализирай
32
iq 3,14
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: Изгърбич ЗадвратянДавай,че мен като тролей ме разпознаха.Аз си мислех,че съм във някакъв форум.
отговор Сигнализирай
31
Изгърбич Задвратян
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 8
чичунгерче, ес се разпада почти откак умре брежнев. виж там съберете се в явочната квартира и измислете некви други опорки
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 8
ЕС ще се разпадне и без Украйна да влиза в него. ЕС загуби базиса на своята икономическа привлекателност заради която всички се стремяха към него. ЕС вече не е младшия хегемон, когато имаше огромни предимства - големият хегемон САЩ ги пазеха, не харчеше за оръжия а за производство на ширпотреба докато СССР правеха оръжия, и дори се изхитри да тъгува със САЩ в ущърб на САЩ, и американците го допускаха съзнателно защото ЕС беше форпост за борбата със СССР. Но сега вече всичко приключи.
отговор Сигнализирай
29
АНОНИМЕН
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: -26-2022 Да не си сънувал нещо? Вземи си хапчетата и бъди в мир със себе си.
отговор Сигнализирай
28
Изгърбич Задвратян
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 7
с процедурата за свръхдефицит кво стана и що хем плащаме на турците руски газ, хем договора е "замразен" ме интересува бая повече от гундяев и собственика на варненската народна република
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 8 Не харесвам 6
Радвам се, че нашият глас, а след нас и на Италия, се е чул. Да налагаш санкции на попове щеше да е абсолютен израз на безсилие!
отговор Сигнализирай
Новини