IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ще излезе ли Великобритания от ЕС само фиктивно?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Кдкфйн
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Асан ага фемили че са *** вярно, ама уважаеми журналисти и коментиращи...емиграция, имиграция...нещо ни куца, а...
отговор Сигнализирай
4
x
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Синът на престъпника Асен Агов който мамеше,работниците във Франция с фирмата си Хюман пауър
отговор Сигнализирай
3
край
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Великобритания ще запази достъпа си до общия пазар, ще спре да приема емигранти и даже може и да повиши членския си внос в бюджета на ЕС. Достъпа до пазара им е важен.
отговор Сигнализирай
2
PD
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Айде, поредния всичколог, жонглиращ с термините и продаващ розови балончета. Ама разбира се, че ще излезе наужким, само ще си запази някое друго суверенно право, и пряко ще се откачи от тънещия кораб ЕС. Иначе ако има далавера, ще се договри, за взаимно изгодно сътрудничество. Нищо и половина е цялата работа. Спете спокойно деца.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Те и те не знаят на кой хал са след наказателния вот чрез негласуване за избор на кмет на Лондон. Втори наказателен вот на референдума и сега се чудят как да замажат нещата. Имат външен дълг от над трилион и вътреше няколко пъти по-голям. И това при толкова крадене от бившите си колонии. Богатите ще имат преразпределение по между си на печалбите, а бедните ще обедняват повече и повече. Те отдавна знаят, че всеки им продава интересите под един или друг предлог.
отговор Сигнализирай
Новини