IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Американски компании имат интерес към България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Не знам какъв им е интересът, но искам да чуя КОЙ ги покани тук? Имаме си достатъчно местни хиени!
отговор Сигнализирай
14
бай х
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Американски компании имат интерес към България - робите работят за без пари 200-300 $ за цял месец
отговор Сигнализирай
13
Валентин
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
А американските Тец Марица, за които Костов ни върза да плащаме дивашки сметки за десетилетия, и те сигурно са включени в успешните им инвестиции? Крадене и съдиране на кожата на Българина и конграчюлейшън за послушните им псе та.
отговор Сигнализирай
12
Ивчо Ристов
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ама верно сте ***!
отговор Сигнализирай
11
българина
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
сега ще инвестират още в кражбата на останали ценни неща в България, злато, други ценни метали и умните хора. всичко това се изнася под формата на инвестиция и натовски ценности
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
"Една лъжа повторена сто пъти, става истина".Добре са си научили урока от хитлеровата пропаганда, на кражбата казват инвестиция.
отговор Сигнализирай
9
Anonymous
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
Западноевропейците идват в България поради две причини- или да откраднат нещо, или да ни прецакат за някоя сделка.Колко време трябва на електората да разбере тая проста истина?
отговор Сигнализирай
8
Anonymous
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Като разберат, че няма нищо за ограбване, бързо ще си тръгнат USA-компании.След това БГ-медии ще почнат да реват: "Няма подходяша бизнес среда за инвестиции".Ама електоратът е ***,не ги разбира тия неща, ще пие ракия, ще псува и на другия ден ще иде да работи за жълти стотинки.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Тоест, искат да изкупят на безценица военнопромишления ни комплекс, химическата и минната ни индустрия и да ни построят заводи за германска храна за източноевропейските пазари, обаче на родна почва...Ами съгласен съм да го направят. На Бойко внуците обаче задължително трябва да останат да живеят в България.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 9
Че този "народ" не разбра ли до какво води "интереса" на хЪмеркански компании?!Отдека мине хъмерканец,трева не никне -доказателства:"американските" Марици,концесиите за добив на злато,"намеренията" да надупчат и отроват Добруджа...и има една компания,която се е настанила трайно в Територията,на няколко военни бази,изцяло тяхна територия,от които няма да помръднат и строго съблюдават месните аборигени,да не помръдват!А после проф.Христов не бил прав.То всъщност си е и така - процента е 100%!
отговор Сигнализирай
Новини