IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ryanair плаща на служителите си по €2,50 на открит по-голям куфар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Гуфи
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще подкупя стюардесата с аналогов кекс !
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Лошо няма, лично аз досега съм нямал проблеми, когато ми трябва си плащам било куфар, било ръчен багаж. Не знам що за драми преживявате.
отговор Сигнализирай
40
До Ристю
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Как е на дивана глрдаш ли снимки
отговор Сигнализирай
39
Ристо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Само хора без капка самоуважение могат да се съгласят да пътуват при такива условия. Не знам как е, не съм пътувал с Райън или с други въздушни таксита, но имам познати, които са ми разказвали потресаващо случки. В края на краищата човек като тръгне на път, да си прави кефа ще гледа да спести 100 евро ли??? За това пътувам само с реномирани компании в бизнес или първа класа и си харча парите с кеф!
отговор Сигнализирай
38
демократ
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Хаха тапатсите не схващат че от създаването си Райънеър няма един паднал самолет за разлика от Шайзеханзи и тн.
отговор Сигнализирай
37
До Жоро
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Айде да те видим ит София до Малта, с какво ще летиш, като само Райн летят директно до там. Или да обикалям осем часа с прехвърляния само да не е Райън. Просто се принуждаваш. И не само до Малта, а до други градове летят само те. Иначе и аз избягвам, но понякой път няма избор просто. И как така един багаж минава на летище София, но не минава на летище Малта, без да е добавяно нещо в него. И изхода за мошенниците е санкции, а не както тук темерути пишат "Ами кой ви карал".
отговор Сигнализирай
36
Петър
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонименАко мислиш,че ще си изкараш по толкова,заповядай да работиш на летището.само след една седмица,да не избягаш с плач и съсипана психика
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
кога държавата най-накрая ще махне "служителите" от копърк такси пред централна жп гара да престанат да пържат хората по най-долния начин
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Е в България ще дадат по някой лев и ако си изкараш 60 лв от багажите,за сметка на изровените нерви,може да играеш хоро.
отговор Сигнализирай
33
до 32
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Защото не фалираха през 2020г заради финансова инжекция от НАШИТЕ ДАНЪЦИ. Сега *** да изтъркаш билетчето и да станеш милионер в полет
отговор Сигнализирай
Новини