IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Холдинги от Азербайджан и Турция гледат към рафинерията на "Лукойл" в Бургас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
СПЕЦИАЛНИЯ
преди 4 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Абе само руски бефт ли има кво са се захрицили всички имс и при арабите и африка и не са далече държавата да купи лукойл да го преиненува и да си печелим ние явно пари имаме тука все 1 милиард или два ще намерят да дадат но печалбите ще остават тука
отговор Сигнализирай
41
ПАТРИОТА
преди 8 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
А какво стана със омв шел едно е трябва да е ясно контролбия пакет от 51+% трябва да държи българия
отговор Сигнализирай
40
Наистина трагично
преди 24 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Жалък изпростял народ, ако искате ме трийте, все тая! Ще вземат рафинерията, после ще вземат Югоизточна България. После ще искат да вземат и Лудогорието и средата на Североизтока, знаем под какъв претекст. Пловдив ще стане граничен град, ако не вземат и него преди това. Не знам какво си мислите с този безотговорен живот!! Недоумявам как може толкова да са заблудени и упоени всички българи. Грам хъс и енергия нямате, иначе претенции до небесата! Жалко за всички загинали и жертвали се за свобода!
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 49 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: дезинтегратор21 Най-големия ни враг е Англия/САЩ, защото преди години , когато са седяли в Ялта са ни подарили на Русия, а можеше да сме в групата на Гърция.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 53 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да се купи рафинерията от държавата и да се инвестират парите от пенсионните фондове в нея. Защо най-голямата рафинерия на Балканите трябва да се дава на чужди фирми? Този бинзнес ще докарва пряко, поне 1 млрд. на държавата годишно печалба, а като се сложи и реалното плащане на акциз още 1 млрд. и става златна гъска.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 56 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Защо такъв печеливш бизнес трябва да се дава на частна фирма, а не се стопанисва от държавата? Тука само гепене в тази държава на комисионери и питат , защо младите бягат...
отговор Сигнализирай
36
трън
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Лукойл България може да е само Български !
отговор Сигнализирай
35
Не е ли ясно
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: не: От къде наистина ще идва нефта, това никой няма да каже. Да си припомним, че по бай Тошово време боядисваха бензина за държавните предприятия. Сега какво, да боядисваме нефта за да знаем, че не е от Русия? Не вярвам някой да го направи.
отговор Сигнализирай
34
не
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Какъв е нефт допит от Нидерландска компания, в казахски или азерски находища, транспортиран по руски тръбопроводи? Някой маже ли да отговори конкретно без алабализми!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
много лош вариант
отговор Сигнализирай
Новини