Камерън Диас и Кърк Камерън получиха съмнителното отличие най-лоша актриса и най-лош актьор на тазгодишните 35-ти антинагради "Златна малинка", предадоха Асошиейтед прес и Ройтерс.
Кърк Камерън е големият "победител" тази година, спечелвайки четири от шест категории, в които бе номиниран той и неговата комедия "Спасяването на Коледа": най-лош филм, най-лош актьор, най-лош сценарий и най-лош екранен дует за Кърк Камерън и неговото его.
Камерън Диас пък спечели напръсканата със златен спрей малинка на стойност по-малко от 5 долара за ролите си в две комедии: "Другата жена" и "Секс запис".
Модерната версия на мюзикъла "Ани", в който също участва Камерън Диас, заедно с Джейми Фокс и Куавенжани Уолис, бе обявен за най-лош римейк, имитация или продължение.
Фаворитът за антинаградите Майкъл Бей бе отличен като най-лош режисьор за "Трансформърс: Ера на изтребление", макар че филмът спечели над един милиард долара.
Никола Пелц бе пощадена за поддържащата си роля в "Трансформърс", но Келси Грамър нямаше този късмет. Носителят на пет награди "Еми" Грамър бе избран за най-лош актьор в поддържаща роля не само в "Трансформърс: Ера на изтребление", но и за изпълненията си в "Легендата за Оз", "Мисли като мъж 2" и "Непобедимите 3".
Меган Фокс, която си спечели слава с "Трансформърс", бе обявена за най-лоша актриса в поддържаща роля за изпълнението си като упоритата репортерка Ейприл в продуцирания от Майкъл Бей филм "Костенурките нинжда".
За да се види, че е възможно спасение след получаване на "Златна малинка", актьорът и режисьор Бен Афлек, който през 2003 г. получи антинаградата за "Трудна свалка", сега бе отличен в новата категория "Спасител", благодарение на спечелилия "Оскар" през 2013 г. филм "Арго" и заради изпълнението си в "Не казвай сбогом" на Дейвид Финчър.
Учредени като пародия на наградите "Оскар", антиотличията "Златна малинка" се връчват един ден преди най-престижните награди в киното. Антинаградите са учредени през 1980 г. от публициста Джон Уилсън и се присъждат всяка година от членовете на едноименната фондация за най-слаби постижения в киното. /БТА/
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Енергийният министър очаква споразумението с "Боташ" да се предоговори до един-два месеца
Империята на ислямската гвардия ще спечели най-много от отмяна на санкциите срещу Иран
Иран пак затвори Ормузкия проток
Пеканов: Трудно е да се постигне 3% дефицит, без да задушим икономиката
"София комерс - Заложни къщи" ще започне да изплаща дивидента от 27 юли на два транша
Цените на горивата в България вървят надолу
Папа Лъв XIV поздравява вярващите по време на пасторското си посещение в Павия, Италия (СНИМКИ)
Терзиев: София не може да се сравнява с Виена - проблемът е и от времето на Фандъкова
С опасност за живота е един от работниците на АПИ, блъснати край Ботевград
Централна емисия
Централна емисия
Откриха тялото на издирван 72-годишен мъж в язовир "Дяково"
Христо Янев след победата на ЦСКА: Резултатите в контролите не са най-важни, мислим за Европа
НА ЖИВО: Нидерландия – Швеция 2:0
Цварц ги почна, ЦСКА обърна словенци
Левски обясни дали ще върне парите на Васил Божков
Реал отрича за Олисе
Магуайър продава стикери в Ню Йорк
Дневен хороскоп за 21 юни, неделя
Седмична нумерологична прогноза за 22 - 28 юни
5 любопитни ритуала за 21 юни, когато настъпва астрономическото лято
3 слънчеви десерта за 21 юни – ден на лятното слънцестоене
Комедийният феномен Sooshi Mango разсмя до сълзи българската публика
Любовен хороскоп за 22 - 28 юни
Седмичен хороскоп 22 юни - 28 юни 2026
Зеленски върна отличието "Орден на Белия орел" на Полша
Утре настъпва Астрономическото лято
Цените на горивата у нас вървят надолу
Йотова със силни думи за Каблешков
Откриха тялото на възрастен мъж в язовир
Човешкият ум може да не е уникален: Учени стигнаха до необичайни заключения
След 100 години: Физици обясниха „най-голямата грешка“ на Айнщайн
С какво биха се хранили извънземните на Земята?
В Албания намериха уникално светилище на забравени богове
Откриха нов клас древни космически обекти в Млечния път
НАСА разширява партньорството си с частния сектор за сателитни данни