BGONAIR Live

Часът на истината: Хърд лъже, Джони е невинен…


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знаех си че тая *** лъже.
отговор Сигнализирай
30
Ив
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Джонка, да си беше останал с Ванеса Паради. Ама явно спокойното съжителство не е интересно, трябва да има скандали и драма, нали?
отговор Сигнализирай
29
Pr
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
28
агне-багне
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не виждам как при доказано лъжесвидетелстване тя ще вземе и една стотинка :) Има някаква неточност.
отговор Сигнализирай
27
Edna
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Джони бил дърт пръч, дрън та пляс! И к'во като е дърт като изглежда много по-добре на 50 години и не му личат, за разлика от вас, които се отпуснали шкембето още на 30, да не говорим на 40! А тая *** явно по много хитър начин е успяла да музавърти главата, явно има опит в тези неща. Каква змия!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
НА ЗЛАТОТЪРСАЧКАТА И ДАВАХА РАБОТА ЗАРАДИ ДЕП!!! МНОГО ЗЛЕ ГО ИЗИГРА КОГАТО СЕ ПРАВЕШЕ НА ЖЕРТВА И, ЧЕ Я Е УДАРИЛ С ТЕЛЕФОНА СИ!!!СЪСИПА МУ РЕНОМЕТО САМО И САМО ДА МУ ИЗЦЕДИ ПАРИТЕ НО ТОЙ СИ Е *** ЩОМ НЯМАЛИ ПРЕДБРАЧЕН ДОГОВОР И НЕ СЕ ЖЕНИ ЗА 1-ВИ ПЪТ!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Като иска да бара млада гъзинка ще плаща дъртия! Ако няма пари коя ще му обърне внимание. Ако облече стар анцунг и гумени ботуши коя ще го погледне старика.
отговор Сигнализирай
24
Короин
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
От сега на татък тая няма никакъв шанс в Холивуд ако ще да издуха всички продуценти от ЛА до Ню Йорк, а дори да вземе 20милиона ще ги изхарчи за няколко години.За Холивуд 20 милиона са нищо.Девойчето си няма и на идея само как се е прецакало.....
отговор Сигнализирай
23
Холивуд помни..
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
да видим как ще вземе роля в касов филм от сега нататък..
отговор Сигнализирай
22
Препатил Синоптик
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Така е Джони. Кифличките като Амбър са урагани. Влизат ти в къщата с яко духане и после духват с кинтите. След 4 развод го разбрах съвсем ясно.
отговор Сигнализирай
Новини