Българската актриса Доротея Толева партнира на Том Круз в "Мисията невъзможна: Пълна разплата - част I". Това съобщават разпространителите на филма за България "Форум филм". Тя изпълнява малка роля като руската агентка Анастасия.
Доротея Толева е бивша професионална спортистка и модел, след което изкарва актьорски курсове в Ню Йорк, Лос Анджелис и Лондон. Позната е, заедно със своята близначка Емануела, от риалити шоуто "Африка: Звездите сигурно са полудели". Впоследствие участва в сериала "Господин Х и морето". Снима се и в българския филм "Шекспир като улично куче", който в момента е по кината.
По-важните роли в "Мисията невъзможна: Пълна разплата - част I" са поверени на Саймън Пег, Винг Реймс, Ребека Фъргюсън, Ванеса Кърби и др. Режисьор и сценарист е Кристофър МакКуори ("Обичайните заподозрени", "Мисията невъзможна: Разпад"). Премиерата у нас е на 14 юли.
В седмия филм от поредицата Том Круз изпълнява каскада, за която мечтае от дете и която е най-опасното нещо, което е правил до момента пред камерата – скок с мотор от висока скала. Видео зад кадър разкрива умопомрачителните усилия, които актьорът, екипът на филма, множество треньори, инженери и техници полагат в реализирането на "може би най-голямата каскада в историята на киното".
Том Круз се готви да приключи легендарната поредица, започнала през 1996 г., но не и преди да е осигурил достоен финал: "Пълна разплата" ще има две части, съответно през 2023 и 2024 година. Във всички филми от поредицата звездата сам изпълнява каскадите си. Кристофър Маккуори се завръща като режисьор и сценарист и на двeтe, заснети паралелно по време на пандемията.
В края на 2022 г. стана ясно, че Захари Бахаров участва във втората част на "Пълна разплата" - или "Мисията невъзможна 8", която се очаква по кината догодина. Подробности за неговата роля засега липсват, тя не е обявена и в страницата на филма в портала IMDB.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

ByteDance обмисля разходи за 70 млрд. долара за развитие на изкуствен интелект
Промени в закона за особения управител повдигат въпрос за риск от искове от "Лукойл"
Анализаторите на Goldman повишиха целта си за индекса S&P 500 до 8000 пункта
Нов модел с пазарни индекси заменя минималната доходност на пенсионните фондове
ГЕРБ предлага забрана на социалните мрежи за деца до 16 години и на телефоните в клас
Обучението по професии у нас продължава да е слабо обвързано с реалния трудов пазар
Пуснаха от ареста студента, обвинен за смъртта на момиче в Благоевград
Тежка катастрофа с ТИР-ове блокира пътя Славотин - Смирненски
Министър Шишков: Даваме старт на забравените магистрали, първата е Русе - Маказа
Откриха тяло на мъж със следи от насилие в Софийско
Мариан Лапушнеану срещу китаеца Зехао Жанг на SENSHI 31 Gladiators
Ига Швьонтек с чиста победа на любимия си Ролан Гарос
Роналдо с нов пъклен план за Мондиал 2030
44-годишен грък ще свири на България срещу Черна гора
Карик договори първи нов за Ман Юнайтед
Вижте къде ЦСКА 1948 ще играе мачовете си в Европа
Барса посяга към звездна "сврака"
AI, критично мислене и липсата на кадри – какво очертаха експертите в „Бъдещето: От образование до кариера“
Пълнолуние в Стрелец на 31 май: Емоциите се повишават, старото си отива
Лесен кекс за Черешова задушница (рецепта)
Защо връзките след 40 са по-сложни, но и по-здрави
„Повече йод“ не означава по-здрави: какво съветват ендокринолозите
Италианска салата с паста
Програма за излъчването на мачовете от световно първенство по футбол 2026 по ТВ
Асен Чандъров напуска "Тича"
Мариан Лапушнеану срещу китаеца Зехао Жанг на SENSHI 31 Gladiators
МВР в акция: Хиляди проверки и арести в страната
Министри и експерти се събират на извънредна среща за незаконните строежи до Варна
Ще има ли геомагнитни бури до края на май: Прогноза за космическото време
НАСА планира изграждането на лунна база с размерите на град
Двама от членовете на руския екипаж на МКС излизат в открития космос
Най-мощният руски ядрен реактор достигна ключов етап след влизане в експлоатация
SpaceX избра криптомилиардер за командир на първата си пилотирана мисия до Марс
Европа под обсадата на гореща вълна: Рекордни температури и първи жертви