IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Трагично си отиде рок легендата Кирил Маричков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

305
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 22
Беше седесарски фашист като баща си и целият им род.
отговор Сигнализирай
304
Урсула
преди 11 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 10
Беше добър музикант,но бил ли е с Държавна сигурност значи е бил престъпник!
отговор Сигнализирай
303
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 9
Е, отиде при човекът, който сгази навремето при Семинарията. Размина му се, защото беше от ГЕРБ-СДС, а те както знаем са над Закона. Като Борисов, Горанов, Портних и останалите.
отговор Сигнализирай
302
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 10
Поклон, ТИТАНЕ!
отговор Сигнализирай
301
Вълчо
преди 11 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 9
Цели няколко поколения израснаха с музиката и хитовете на Щурците..Край реката редят сеРедят се тополите-Побелели от първия сняг...Един голям талант си отиде,но остават завинаги вечните му песни..почивай в мир!
отговор Сигнализирай
300
IQ 3.14
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
аз понеже съм епически циник тая сутрин като прочетох как всички се сцепват да правят наколенки се сетих гюзелев като се разболя как се изредиха да приберат хоното от "благотворителни концерти", да му продадат китарите и после се едно го не е имало. всички дето последните 12 часа си кинат ризите.
отговор Сигнализирай
299
до 329
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Истината се пише, никой не е оскотял!
отговор Сигнализирай
298
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 14
Eй , много оскотял народ, щом пишат за Маричков така. Пълна деградация. България се напълни с простаци.
отговор Сигнализирай
297
до 326
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тииии бате мерцедес със запорожка ми сравняваш. Нерде Ямбол, нерде Стамбул.
отговор Сигнализирай
296
Observer
преди 11 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 10
Бог да го прости! Съболезнования на семейството , най близките и на хората които го харесваха. Беше и ще остане фактор в рок музиката! За хейтърите няма какво да се коментира. Злобни полусъщества удавени в собствената си злоба и жлъч.
отговор Сигнализирай
Новини