IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Председателят на ЕК: Искаме ИИ да бъде сила за добро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ще копират американските облаци и изкуствен интелект, защото от няколко месеца вече се страхуват от САЩ, че ще им вземе Гренландия, пазарите и ще стане съюзник с Путин.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Началото на края на човешката раса !
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Като погледнем назад няколко години, какво искаш и какво всъщност става са две коренно различни неща. Некадърна си
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Когато бяхме ученици ни казваха да не говорим за добро и зло, защото така говорели в детската градина, а да разсъждаваме. Тази госпожа на колко е? Също и "зелената" сделка, спасяването на земята, сякаш Китай,Индия, Сащ са на друга планета и не замърсяват. Вместо да развиват технологиите, те изнесоха производствата в Китай и дадоха наготово знания и ноу-хау заради корпоративни печалби. Изостанал технологично континент, с намаляващо благосъстояние на населението, но внасят народи от третия свят.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Другарката, която всеки ден работи срещу нашите интереси ще използва ИИ "за добро". За чие добро обаче, не е много ясно.
отговор Сигнализирай
2
Муахаха
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Той и Путин - е Сила за Добра, ама НЕ и Според Вас - за Сатаниста - Доброто има Друга Дефиниция!
отговор Сигнализирай
1
Ами
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тия, които нямат естествен търсят сила в изкуствения
отговор Сигнализирай
Новини