BGONAIR Live

Коледни размисли: защо Android, а не iPhone


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
fu
преди 11 години
Харесвам 34 Не харесвам 39
Как пък един път не чух някой с iPhone да почне да храни андроид. Все обратното. Ползвайте си самсунгите и стига сте хейтвали.
отговор Сигнализирай
Новини